АРИСТОКРАТИЧНА ВИЕНА - 4 нощувки - чартър от Варна
Plaza Inn Gasometer или подобен
Продължителност
5 дни /
4 нощувки Дати на отпътуване
29.03.2025 г.,
05.04.2025 г.,
03.12.2025 г.,
10.12.2025 г.,
17.12.2025 г.,
24.12.2025 г.,
31.12.2025 г.
Цени от
Запитване
890лв.
Описание
Plaza Inn Gasometer 4*
Местоположение:
Хотелът се намира на 3 минути пеш от метростанция Gasometers и в близост до Montesino Casino.
Хотелът:
На разположение на гостите са снек-бар, лоби бар, ресторант за закуска, конферентни зали, Wi-Fi на територията на хотела, асансьор и тераса.
Стаите:
На помещенията са оборудвани с телевизор, Wi-Fi, телефон, сет за кафе и чай, баня с вана или душ, тоалетни принадлежности, сешоар.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕЖКА:
Ръководството си запазва правото да прави всякакви спонтанни промени в горната концепция поради метеорологичните условия, гост заявки и форсмажорни обстоятелства и др.- без предварително уведомяване.
Програма
Екскурзия до Виена, 4 нощувки, полет от Варна. Възможност за допълнителни екскузии срещу доплащане.
ДЕН -1 полет от Варна до Братислава
Чартърен полет за Братислава.
Трансфер до австрийската столица Виена /преход 60 км/.
Настаняване в хотел.
Информационна среща.
Нощувка.
ДЕН -2 Виена
Свободно време или екскурзии по желание:
Панорамна обиколка на ВИЕНА с местен екскурзовод - дворецът Белведере, един от най-хубавите барокови образци в света, принадлежал на Хабсбургите; Виенската опера, където ежегодно се провежда оперен бал; булевард Рингщрасе, изграден на мястото на старата крепостна стена; дворецът Хофбург - зимната резиденция на Хабсбургите; Парламентът със статуята на Атина Палада; Кметството - внушителна сграда в неоготически стил; Къщата на Хундертвасер с необичайните си цветни етажи, следващи единствено природните форми.
Свободно време. Нощувка.
ДЕН -3 Виена
Свободно време или възможност за допълнителни екскурзия по желание.
Полудневна екскурзия - посещение на Императорската съкровищница в двореца Хофбург с местен екскурзовод на български език, където се съхраняват най-значимите и богати колекции от светски и религиозни съкровища.
Полудневна екскурзия - посещение на двореца Шьонбрун - лятната императорска резиденция на Хабсбургите с местен екскурзовод на български език Нощувка.
ДЕН -4 Мелк и Кремс
Свободно време или възможност за допълнителна екскурзия по желание:
Перлата на австрийския барок - бенедиктинското абатство в Мелк и Кремс, бил някога най-голямото австрийско търговско пристанище.
Връщане във Виена. Нощувка.
ДЕН -5 полет от Братислава за Варна
Отпътуване за словашката столица Братислава.
Трансфер до летището за полет за Варна.
Пристигане на летището във Варна.
- Програмата подлежи на промени на място от страна на представителя при необходимост.
Полетно разписание за дата на потегляне 29.03.2025:
Варна - Братислава - 14:50 - 15:50
Братислава - Варна - 09:40 - 12:40
Полетно разписание за дата на потегляне 05.04.2025:
Варна - Братислава - 15:50 - 16:50
Братислава - Варна - 09:40 - 12:40
Полетно разписание за дата на потегляне 12.04.2025:
Варна - Братислава - 15:50 - 16:50
Братислава - Варна - 12:10 - 15:10