+359 883 392 152 Запитване

Хургада и Кайро с чартър от Варна

GRAVITY HOTEL & AQUAPARK HURGHADA

Продължителност
8 дни / 7 нощувки
Дати на отпътуване
29.10.2025 г.,   01.04.2026 г.,   15.04.2026 г.,   29.04.2026 г.,   05.10.2026 г.,   19.10.2026 г.
Цени от
1742.64лв.
 / 
891.00
Запитване
Описание

WEBSITE на хотела.



Разположение: Намира се на 5 км. от летище Хургада, на 8 км. от центъра на Хургада, в района на пешеходната зона Ел Мамша, на брега на морето. Хотелът е открит през 2017г.



На територията на хотела: Основен ресторанта, Арабски а-ла-карт ресторант, La Piazza, Италиански а-ла-карт ресторант (1 безплатно посещение за престоя в арабския и италианския ресторант в един от дните – събота, понеделник или сряда, напитките се сервират от 10:00ч до 24:00ч), 6 бара - lobby bar, pool bar, pool snack bar (на плажа), West and Lounge Bar, Carina Bаr (хаус музика), 4 открити басейна (1 отопляем през зимния сезон), СПА център, конферентна зала, Wi - Fi (безплатно – на цялата територия на хотела).



За децата: мини клуб (4 до 12 години), мини диско, детска площадка, детско меню за вечеря.



Безплатни услуги: Тенис на маса, фитнес, водно поло, водна гимнастика, аеробика, гимнастика, йога, боча, дартс, плажен волейбол, жива музика, анимация.



Платени услуги: Масаж, пилинг, сауна, парна баня, турска баня, салон за красота, скуош, билярд, химическо чистене, пералня, лекар, дайвинг, шнорхелинг, разходка с яхта, яздене на камили.



В стаите: Хотелът разполага с общо 300 стаи, от които 179 Standart room  (41-45 кв.м ), 66 Mega room (с изглед към града, всекидневна с 2 дивана, френски балкон – 41 м2), 66 Junior suite (65-70 кв.м, спалня и дневна стая с диван, разделени с врата), 35 Executive Suite (85-90 кв.м, две стаи и хол с диван, разделени с врата, 2 бани). Всички стаи са оборудвани с климатик, телевизор, телефон, баня с душ, сешоар, сет за чай и кафе, минибар (безплатно се зарежда всеки ден с минерална вода), сейф (безплатно), ютия (на запитване). Почистване на стаите и смяна на кърпи - всеки ден, смяна на спално бельо - 3 пъти седмично.



Изхранване: All Inclusive - закуска, обяд и вечеря на шведска маса, междинни хранения, алкохолни и безалкохолни напитки - без лимит (съгласно концепцията на хотела).



Плаж: Собствен пясъчен плаж със залив. Чадъри и шезлонги при басейна и на плажа - безплатни. Плажни огради за защита от вятъра.  Плажни кърпи – безплатно.



FACTSHEET / концепция на хотела /



* Забележка: Администрацията на хотела си запазва правото да прави промени в изпълнението на концепцията си спрямо сезона, без предварително предупреждение.



Проверете отзивите за хотела.






Програма
Кайро е модерен, автентичен, древен, изпълнен с ухания и цветове. След като го напуснете, ще се отправите към Хургада - лукс, модерни курорти, богата и разнообразна кухня, място за почивка и удоволствия.

Кайро е модерен, автентичен, древен, изпълнен с ухания и цветове. В първия момент определено ще изпитате културен шок. Не се стряскайте – когато един град носи над 5 хил. години история в себе си, това го прави сложен и многопластов. Внимателно изберете какво ще видите – прочутият Египетски музей е неизброден, но не може да бъде пропуснат. Пирамидите в Гиза са живото наследство на древен Египет, едно от 10-те чудеса на света. Сфинксът невъзмутимо посреща туристи от стотици години. Те се променят, но той ще надживее цялото време на света. Пазарът „Хан Ел Халили“ е най-големият пазар на открито в Африка. Не забравяйте – пазарлъкът е част от удоволствието на този специфичен уличен шопинг. След като напуснете зашеметени многомилионния Кайро, Хургада ще ви се стори рай – място за почивка и удоволствия. Градът има две внушителни граници – от едната страна е топлото и галещо Червено море, от другата – респектиращата Сахара. Не пропускайте нито едно от двете. Къде другаде ще ви се случи да се загубите под водата – сред пъстри пасажи с риби и корали. Къде другаде ще ви се случи да направите равносметка на своя живот от гърба на камила? Хургада е лукс, модерни курорти, богата и разнообразна кухня, начин за истинска нирвана – на някой бял плаж, под галещото египетско слънце. Можете да си подарите това преживяване още през февруари.




Ден 1: Варна – Хургада



Среща на Летище Варна, за директен чартърен полет до Хургада изпълняван от BH Air.

Кацане на летището в Хургада и посрещане от представител на Онекс Тур. Транфер до избрания хотел на база All Inclusive и настаняване.



Ден 2: Хургада



Свободно време за плаж и почивка. Възможност за посещение на допълнителните екскурзии на място.



Ден 3 - 7: Хургада – Кайро



Рано сутринта отпътуване с автобус до Кайро. Закуската Ви е сух пакет. Пристигане в Кайро. Еднодневна екскурзия в Кайро (включена в цената). Ще посетите Историческия музей в Кайро, който съхранява множество скъпоценни експонати от епохата на древната египетска цивилизация. В музея са изложени повече от 150 000 артефакти от всеки период на египетската история. След това ще посетите едно от най-забележителните чудеса на света – Египетските пирамиди, които пленяват със своето величие и мистериозност. От площадката в Гиза ще се насладите на гледка към мегаполиса Кайро. Няма да пропуснете и срещата с внушителната статуя на Сфинкса. Включен обяд (сух пакет). Трансфер до хотел Pyramids Park Resort Cairo 4* (или подобен), настаняване, вечеря в хотела. Нощувка.



Ден 8: Кайро – Варна



Закуска. Трансфер до летището в Кайро за директен чартърен полет за София изпълняван от авиокомпания BH Air.

Кацане на летището в Варна.